Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze w 2010 roku realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał LudzkiMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich uczestników tegorocznego projektu systemowego "Postaw na Siebie" na konferencję podsumowującą projekt, która odbędzie się dnia 15 grudnia 2010 r. o godzinie 1000 w restauracji "Orient Express" w Jeleniej Górze przy ulicy 1 Maja 77.
Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 930.