Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze w 2010 roku realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał LudzkiUczestników kursów zawodowych "Prawo jazdy kategorii C+E" oraz "Prawo jazdy kategorii D" informujemy, że zajęcia teoretyczne rozpoczną się dnia 25 października 2010r.
Kurs prowadzi Akademia Lepszej Jazdy mieszcząca się przy ulicy Sobieskiego 14.
Uczestników zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami zajęć.