Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze w 2010 roku realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał LudzkiW dniu 29.09.2010r. uczestnicy grupy samopomocowej ponownie spotkali się w Klubie Integracji Społecznej. Na spotkaniu były omawiane tematy dotyczące okolic ulicy Lwóweckiej, m.in. utrzymania czystości, ulicznego oświetlenia oraz potrzeby segregacji surowców wtórnych. Uczestniczki wspólnie z pracownikami socjalnymi poruszyły temat wychowywania dzieci i zagrożeń jakie występują w dzisiejszych czasach.