Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze w 2010 roku realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał LudzkiZ dniem 20 września 2010 r. rozpoczynają się warsztaty rozwoju osobistego. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie tutejszego Ośrodka w przeznaczonych do tego celu salach.