2010-08-12 13:21    

Zgodnie z założeniami odbył się zaplanowany na dzień 10 sierpnia 2010 r. festyn rodzinny połączony z otwarciem placu zabaw dla dzieci.

Pogoda dopisała, chęci i humory do zabawy również. Gośćmi festynu byli Pan Marek Obrębalski - Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Pan Jerzy Lenard - Wiceprezydent Miasta Jeleniej Góry i Pani Ewa Kasińska - Naczelnik Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego.

Największą atrakcją dla najmłodszych uczestników imprezy były wozy strażackie, dmuchany zamek, trampolina do skakania oraz zabawy prowadzone przez pracowników MOPS. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z nagrodami dla dzieci. Nie zabrakło dobrej muzyki, kiełbasek, kaszanki i bigosu.

Po uśmiechach na twarzy i ogólnym zadowoleniu można sądzić, że impreza była udana, a atmosfera wspólnej zabawy zintegrowała mieszkańców ulicy Lwóweckiej.

 

Zainteresowanych zapraszmy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w naszej galerii.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego