Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze w 2010 roku realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał LudzkiDnia 3 sierpnia w Klubie Integracji Społecznej odbyło się kolejne spotkanie grupy samopomocowej, na którym omawiano szczegóły przygotowań do festynu rodzinnego organizowanego z okazji otwarcia placu zabaw dla dzieci.