Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze w 2010 roku realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał LudzkiDnia 22 lipca 2010r. odbyło się spotkanie grupy samopomocowej mieszkańców ul. Lwóweckiej objętej działaniami Programu Aktywności Lokalnej.
Na spotkaniu przedstawiono propozycję zorganizowania festynu dla mieszkańców ul. Lwóweckiej połączonego z otwarciem placu zabaw dla dzieci.
Ustalono także terminy kolejnych spotkań w miesiącu sierpniu.