Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze w 2010 roku realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał LudzkiInformujemy, iż 31 maja o godzinie 1000, w restauracji Orient Express mieszczącej się w Jeleniej Górze przy ul. 1 maja 77, odbędzie się konferencja inaugurująca II edycję projektu "Postaw na siebie".
Rejestracja uczestników od godziny 930.