2010-04-29 10:48    

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w tym roku kontynuuje realizcję projektu systemowego „Postaw na siebie”. Rekrutacja uczestników odbywa się od marca i cały czas jest otwarta. Po wyczerpaniu limitu miejsc, osoby chętne będą wpisywane na listę rezerwową.

Wszystkich chętnych spełniających warunki uczestnictwa i jednocześnie pragnących wziąć udział w projekcie prosimy o zgłaszanie się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1000 oraz 1400 – 1600 do pracowników socjalnych oraz pracowników Działu Rehabilitacji.

Ponownie ruszyła strona internetowa projektu „Postaw na siebie”. Można tu znaleźć aktualne informacje na temat projektu i etapu działań. Strona na bieżąco jest uaktualniana.

W maju planowana jest konferencja inaugurująca nasz projekt. Szczegółowych informacji udzielimy Państwu w najbliższym czasie.

Wszelkie sprawy związane z projektem prosimy kierować na adres: projekt@mops.jelenia-gora.pl lub pod numerem telefonu: 75 64 78 578.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego